Ekonomi

Babalar Günü’ne Özel Kampanya Turkcell Pasaj’da Başladı

Turkcell Pasaj, Babalar Günü’ne özel birçok üründe kampanya başlattı.

Şirketten yapılan açıklamaya göre, bakımını önemseyen babalara erkek bakım ürünleri, iletişimi seven babalara cep telefonu, teknolojik babalara bilgisayar ve tablet, oyuncu babalara bilgisayar ve oyuncu aksesuarları ise çocuklara özel kampanyalarla sunuluyor. Pasaj.

Ruhunu müzikle besleyen babalar için kulaklık ve hoparlörler, fit babalar için akıllı saat ve bileklikler, kahve sever babalar için kahve makineleri ve daha birçok ikram seçeneği, özel ödeme avantajları ve hediye çeki fırsatlarıyla Pasaj kullanıcılarını bekliyor.

Binlerce işi Turkcell güvencesiyle müşterilerine hızlı ve basit bir şekilde teslim eden Pasaj’ı ziyaret edenler, birçok işte 36 aya varan taksit imkanından yararlanıyor. Pasaj’dan 500 TL ve üzeri ilk alışverişini yapan 1000 kişiye 100 TL’lik hediye çeki verilecek.

Pasaj müşterileri, alışverişlerinde ücretsiz kargo avantajından da yararlanıyor.

Ayrıca işletmeciden bağımsız herkesin kullanabileceği Pasaj’dan satın alınan eserlerin tamamı %100 doğa dostu yenilenebilir karton ambalajlarda teslim ediliyor. İstanbul içi seçili işyerleri ve semtlere 24 saat teslimat seçeneği bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu