Haber

Fenerbahçe’den voleybol takımına anlamlı transfer

Fenerbahçe, deprem felaketinde ailesinden 4 kişiyi kaybeden voleybolcu Abdülkadir Terlik’i kadrosuna kattığını duyurdu. Sarı lacivertli kulüp, bu transferi “Bizim için yılın en iyi transferi: Abdülkadir” ünvanıyla duyurdu.

4 aile ferdini deprem felaketinde kaybeden Fenerbahçe, Kilis Gençler Spor Yönetim Kurulu Üyesi Simla Türker Bayazıt’ın girişimleriyle oyuncu Abdülkadir Terlik’i transfer etti. Sarı lacivertli takımın renklerine eklenen Abdülkadir Terlik, halen aktif sporcusu olduğu Kilis Gençlik Spor Kulübü ile 2. Lig Play-Off maçlarında Fenerbahçe ile karşılaşacak. Abdulkadir, bu ilginç tesadüfle ilgili olarak, “Play-off’a kalmak için büyük çaba sarf ettik. Ben de grubumla orada olmak istiyorum. İlk maçımızda Fenerbahçe ile oynayacağım. Hocalarıma bunu yapacağımı söyledim. Kilis’in kazanması için elimden geleni yapıyorum. ‘Fenerbahçe taraftarıyım’ dediler. ‘Bu ona yakışır’ dediler” dedi.

BAYAZIT: EĞİTİM VE SPOR HAYATINI DAHA İLERİ TAŞIYACAĞIZ Voleybol Teknik Direktörü Simla Türker Bayazit, Abdulkadir’in transferi ile ilgili olarak, “Abdülkadir anlayışlı, ahlaklı ve azimli bir sporcu. Çok iyi yerlere geleceğine inanıyoruz. ilk maçımızda bize karşı oynayacak.Çok güzel bir spor ahlakı var ve bize karşı sahada elinden gelenin en iyisini yapacak.Play-off maçlarından sonra sözleşmesi fiilen sona erecek ve bizimle İstanbul’a dönecek. Biz kendisine inanıyoruz.Cesur,güzel ahlaklı.Yetenekli ve yetenekli bir sporcu.Çok iyi yerlere geleceğine inanıyoruz.Önümüzdeki sezon takımımızda yer alacak.Hem eğitim hem de spor hayatını daha ileriye taşıyacağız, el ele vereceğiz. el.” Güçlü ve sağlam bir sporcu. Çok çalışırsa bir sene sonra kendisini Efeler Ligi’nde görebiliriz” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu