Yaşam

Hasan Can Kaya’nın Bir Kadını Alıkoyduğu İddia Edildi: Ünlü Komedyenden İlk Açıklama Geldi

Son dönemlerin en popüler komedyenlerinden Hasan Can Kaya ile ilgili dikkat çekici bir gelişme yaşandı. Komedyenin, geçtiğimiz günlerde partide tanıştığı bir kadını alıkoyduğu iddia edildi. İddiaya göre genç kadın, polis ekiplerinin Hasan Can Kaya’nın evine gelmesiyle kurtarıldı. Bunun üzerine Hasan Can Kaya’nın gözaltına alındığı, Nazlıcan A. isimli kadının şikâyetçi olmaması nedeniyle serbest bırakıldığı iddia edildi.

Edinilen bilgilere göre olay, salı günü saat 04.00 sıralarında yaşandı. İddiaya göre partide tanışan ikili, Hasan Can Kaya’nın evine gittiler. Genç kadın, bir süre sonra evden ayrılmak istedi ancak Hasan Can Kaya buna izin vermedi. Nazlıcan A. isimli kadın, anlık mesajlaşma uygulaması üzerinden konumunu arkadaşlarına göndermiş ve durumu aktarmış. İddiaya göre bunun üzerine kolluk kuvvetlerine haber veriliyor ve kadın, polis eşliğinde Hasan Can Kaya’nın evinden çıkarılıyor.

Hasan Can Kaya’dan ilk açıklama: “İtibar suikastı”

Resmî X hesabından paylaşım yapan Hasan Can Kaya, şu ifadeleri kullandı:

Arkadaşlar itibar suikasti var. Heryere aynı anda aynı yalanlar servis edilmiş. Sabahtan beri okuduğum mide bulandırıcı Emniyet, savcılık, gözaltı, madde verme, alıkoyma vb iftiraları atanlardan hukuk önünde hesap soracağım. Büyük şaşkınlık ve üzüntü içerisindeyim.

Hasan Can Kaya, bu açıklama ile söz konusu iddiaları tamamen reddetmiş durumda. Bakalım önümüzdeki günlerde konuyla ilgili ne gibi gelişmeler yaşanacak.

habersivrihisar.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu