Yaşam

Kuruluş Osman var mı yok mu, ne zaman, neden başlamadı, saat kaçta başlayacak? 5 Nisan Vakıf Osman yeni bölüm saat kaçta?

Kuruluş Osman Bozdağ Sinema imzalı, ilk bölümü 20 Kasım 2019’da yayınlanan, yönetmenliğini Metin Günay’ın, senaristliğini Mehmet Bozdağ’ın yaptığı tarih, aksiyon, macera, kurgu ve dram türünde Türk televizyon dizisidir. Kuruluş Osman bugün yok mu neden başlamadı kaçta başlayacak? 5 Nisan Vakıf Osman yeni bölüm saat kaçta?

KURULUŞ OSMAN NE ZAMAN?

Kuruluş Osman her çarşamba 20:00’de atv’de.

OSMAN BUGÜN SAAT KAÇTA BAŞLIYOR?

Kuruluş Osman dizisi bugün saat 20:10’da başlayacak. Seri normalde 20:00’da başladı. Ancak ramazan ayı boyunca her gün “Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile İftar” programı olduğu için dizi 10-15 dakika geç başlayabiliyor. Nihat Hatipoğlu’nun programı saat 8 veya 8’den biraz sonra bittiği için dizi 20:10 – 20:15 gibi başlıyor.

ATV 5 NİSAN 2023 YAYINI

  • 18:45 – atv Ana Haber
  • 19:15 – Prof. Dr. Nihat Hatipoğlu ile İftar
  • 20:10 – Kuruluş Osman
  • 00:20 – Biraz Güneş Işığı

VAKIF OSMAN YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Osman Bey ve Nayman arasındaki çekişme nasıl sonuçlanacak?

Nayman intikam peşinde

Nayman, Osman Bey’in oyununun intikamını almak için her şeyi yapacaktır. İlk adımı şifa vaadiyle Orhan Bey’i karargâhına getirmek olur. Orhan Bey’i bekleyen tehlike nedir?

Osman Bey’in tuzak planı

Osman Bey, Nayman’ı Yenişehir’e gömmeye kararlıdır. Nayman’dan gelecek tüm tehlikelere hazır olan Osman Bey, Nayman’a tuzak kurmuştur. İkili arasındaki çekişme nasıl sona erecek?

Mühre önce kim ulaşacak?

Her şeye rağmen Osman Bey’in amacı bir an önce mührü bulmaktır, mührü ele geçirmek için nasıl bir oyun oynayacaktır? Nayman için mühür devlet demektir, bu yüzden mührü alması için Bayındır Bey’i görevlendirir. Turgut Bey, Bayındır Bey’in peşindedir. Mühre önce kim ulaşacak?

Aktemur kampı devralacak mı?

Bengi Hatun, Postacı Aktemur’u başsız kampına oturtmaya karar verdi ve bunu duyurdu. Malhun Hatun ve Bala Hatun bu işi sevmezler. Ayşe Hatun, oğlunun geleceği konusunda endişelidir. Aktemur direğe oturacak mı? Bengi Hatun’un asıl amacı nedir?

Kara Ebe Yenişehir’e geliyor

Yenişehir’e herkesi şaşırtacak biri geldi! Ülgen Hatun’un annesi Kara Ebe Feriştah’tır. Gelir gelmez Cerkutay ile tatsız bir maç yaşarlar. Kara Ebe ne yapacak, kim Çerkutay’a kök salacak?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu