Teknoloji

Sınıflandırılmış: France ’44, sıra tabanlı taktik sevenler için duyuruldu

 
Yayıncı Team17 ve geliştirici Really Game, PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) için sıra tabanlı taktik oyunu Classified: France ’44’ü duyurdu. Oyun bu yıl piyasaya sürülecek. Bu sıra tabanlı taktiksel oyunda, Nazi işgali altındaki Fransa’da seçkin bir müttefik grubuna liderlik edeceğiz.
 
Yeni bir sıra tabanlı taktiksel deneyim geliyor
 
 
 
Almanya’nın savaş makinesinin gücünü ele geçirip işgal altındaki topraklara baskınlar düzenleyebileceğimiz oyunda sıra tabanlı taktiksel unsurlar ön plana çıkıyor. Müttefiklere zafer kazandırmak için elimizden gelenin en iyisini yapabileceğimiz oyunda savaşın her atmosferini bizlere aktarması amaçlanıyor.
 
Sınıflandırılmış: France ’44, benzersiz bir moral sistemine sahiptir. Bu moral sistemi altında yapılan her atış bizi veya düşmanları etkiler. Düşmanları çevrelemek ve ortadan kaldırmak için çeşitli hareketler yapıyoruz ve baskıyı sürekli artırabiliyoruz.
 
Savaş koşullarının değişmekte olduğu bir ortamdayız ve Fransız kuvvetleri tarafından verilen 45’ten fazla görevde çetin hedefleri tamamlamaya çalışıyoruz.
 
Ekran görüntüleri
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Sınıflandırılmış: France ’44 duyuru fragmanı
 
 

habermenemen.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu