Haber

BinBin artık Cakovec’te!

Bulgaristan ile başlattığı yurtdışı açılımını Bosna Hersek, Hırvatistan ve Makedonya ile sürdüren; GO Sharing’in satın alınmasıyla Batı Avrupa’ya giriş yapan BinBin, uluslararası genişlemesini Hırvatistan’ın Cakovec kentiyle sürdürüyor.

 

Mikromobilite alanında yurt dışına açılan ilk Türk şirketi olarak faaliyetlerini sürdüren BinBin, her geçen gün yeni ülkeler ve yeni şehirleri ekleyerek hizmet ağını genişletmeye devam ediyor. 2022 yılında başladığı Hırvatistan operasyonlarında operasyon ve müşteri hizmetleri alanındaki tecrübesiyle kısa sürede fark yaratmayı başaran şirket, hizmet alanına bir yeni şehri daha ekledi. Dünya çapında 5 ülkede toplam 19 şehirde kullanıcılarına pratik ve çevreci bir ulaşım alternatifi sunan şirketin yeni rotası Kuzey Hırvatistan’ın Cakovec şehri.

 

“Dış pazardaki başarımız bizi yeni yatırımlar noktasında cesaretlendiriyor”

 

BinBin CEO’su Kadir AbdikKonuya ilişkin değerlendirmesinde büyüme ve gelişme stratejileri doğrultusunda doğru adımlar attıklarını belirterek, şunları söyledi:

“Geçen yıl ülkemizde hayata geçirdiğimiz sürdürülebilir mikromobilite ulaşım çözümlerini Hırvatistan’da sunmaya başladık. Bir yılı aşkın bir sürede yeni model scooterlarımız ve operasyonel kalitemizle ülkenin vazgeçilmez bir parçası haline geldik. Bu kısa sürede Hırvat halkının yoğun ilgisi bizi yeni yatırımlara adım atmaya teşvik etti. “Gelecekte de özellikle dış pazarda edindiğimiz değerli deneyimlerden güç alarak, farklı lokasyonlardaki kullanıcılarla buluşmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu