Ekonomi

Boyabat’taki depremzedelere sürekli destek çağrısı

Boyabat Kaymakamlığı tarafından afet bölgesine gönderilecek takviye kuvvetlerin devam etmesi için davet yapıldı. Öncelikle hazır yemek ve plastik tabak eserler için yardım bekleniyor.

Sinop’un Boyabat Kaymakamlığı, Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremin ardından ilçe halkına bölgedeki afetzedelere destek çağrısında bulundu. Öncelikli olarak hazır yemek ve plastik tabak yardımının yapılması gerektiği belirtildi.

Boyabat Kaymakamlığı tarafından, “Sevgili Boyabat halkı, insanüstü bir gayretle yaptığınız yardımlardan sonra deprem bölgesindeki Boyabat halkında müthiş bir minnet duygusu oluştu. Bölgedeki kardeşlerimiz sizlere selam ve dualarını ilettiler. “Konserve, pirinç, nohut, mercimek, fasulye, çay, şeker, tuz, plastik çatal, kaşık, tabak ve bardak gibi malzemelere ihtiyacı var. Abat ili Boyabat, yine üzerine düşeni yapacak ve depremzedeleri yalnız bırakmayacaktır.”

İlçe halkının, 15 Temmuz Kültür Merkezi’ndeki yardım toplama alanına başta hazır yemek ve plastik tabak olmak üzere gıda maddelerini takviye etmeye devam etmesi gerektiği belirtildi. – SİNOP

haberhasanbeyli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu