Haber

Çubuk Belediye Başkanı Demirbaş, TOKİ’nin çalışmalarıyla ilgili inceleme yaptı

Çubuk Belediye Lideri Baki Demirbaş, TOKİ’nin ilçenin Sünlü Mahallesi’nde devam eden konut inşa çalışmalarıyla ilgili incelemelerde bulundu.

Sünlü Mahallesi’nde çalışmaların yürütüldüğü alanda firma yetkililerinde bilgi alan Demirbaş, 503 konut ve 12 dükkandan oluşan projenin ilçeye güzel olmasını diledi.

Demirbaş, yatay mimarinin temel alındığı çalışma ile bölgenin, toplumsal donatıları, spor ve oyun alanları, park ve peyzajıyla yeni bir ömür alanı olacağını belirtti.

Projede misyon alan herkesin özveriyle çalıştığını lisana getiren Demirbaş, “Zemin artı 4 kat konutlar olacak. Kat seviyesinde taş ve ahşap görünümlü cephe kaplamaları uygulanacak. En kısa sürede tamamlanması için ihaleyi alan yüklenici firma çalışmalarını sürdürüyor. Böyle bir hizmeti ilçemize kazandırdığı için Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyorum. Projenin bir an önce tamamlanıp, vatandaşlarımızın hizmetine sunulması için canla başla özverili bir şekilde çalışan şantiye ekibine teşekkür ediyorum.”

Projeye ek yeni bir projenin daha ilçeye kazandırılması için görüşmelerin devam ettiğini söz eden Demirbaş, yakın bir vakitte ilçeye yeni bir müjdeli haber daha vermeyi ümit ettiklerini belirtti.

???????

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu