Ekonomi

Ev ve Mutfak Fuarı’ndan afet bölgesine tam destek

İSTANBUL (İGFA) –2-5 Mart tarihlerinde düzenlenecek Konut ve Mutfak Eşyaları İhracat Fuarı kapsamında elde edilecek geliri depremzedelere bağışlayacak olan marka, Türk Kızılayı’nın kan bağışı aracını fuar alanına getirerek, Ziyaretçilere ve katılımcılara kan bağışı yapma fırsatı.

Türk Kızılayı’nın kan bağışı noktası kurduğu fuarda, deprem bölgesine gönderilen bağışların birikmesine ve bozulmasına rağmen gelecekte yeni kan bağışları yapmanın değeri vurgulanacak.

Ambiyans Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı İrfan Tıraş, fuara gelecek her yabancı ziyaretçi başına belli bir miktar para bağışlayacaklarını belirterek, “Katılımcılarımız fuarın yüzde 5’ini bağışlayabilecekler. gelirlerini fuar süresince aldıkları siparişlerden elde edecekler.Ayrıca yeniden katılımcılarımız fuar sonunda sergiledikleri konut ve mutfak işlerini deprem bölgelerinde bağışlayabilecekler ve bize teslim edebilecekler. ihtiyaç sahiplerine ulaştırabilmemiz için.Ayrıca temel ihtiyaç kapsamındaki tüm bu eserlerin deprem bölgesine götürülerek ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmasını sağlayacağız.Ayrıca Türk Kızılayı ile de görüşüp kuracağız. Fuar alanında bir kan bağış noktası.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu