Teknoloji

Haftanın Ücretsiz Epic Games Store Oyunu (30 Mayıs)

Haftanın ücretsiz Epic Games Store oyunu indirmeye açıldı. Orta Çağ temalı oyunları sevenler koşsun, Chivalry 2 sizi bekliyor. Detaylar haberimizde sizi bekliyor.


İlginizi Çekebilir: Epic Mega İndirim 2024 Kampanyası Başladı


Bildiğiniz gibi Epic Games, yılbaşı dönemi hariç, haftalık olarak bir veya daha fazla oyunu kullanıcıların beğenisine sunuyor. Bu sayede bizler hem büyük hem de düşük bütçeli oyunları kütüphanelerimize ücretsiz olarak eklerken, Amerika menşeli yayıncı da kullanıcıları bünyesinde tutma konusunda epey başarılı oluyor.

Haftanın Ücretsiz Epic Games Store Oyunu İndirmeye Açıldı

Bugün Epic Games mağazasında başlayan yeni indirim dönemi kapsamındaki üçüncü gizemli oyun ortaya çıktı. Geçtiğimiz hafta billbil-kun tarafından sızdırıldığı üzere Chivalry 2, 30 Mayıs 2024 Perşembe gününe kadar ücretsiz olarak kütüphaneye eklenebilir. Bir defa eklemeniz durumunda, kalıcı olarak sizin olacak.

Chivalry 2 Hakkında

2022 yılının Haziran ayında satışa sunulmuş olan Chivalry 2, Torn Banner Studios tarafından geliştirilmiş ve Tripwire Interactive tarafından yayınlanmıştı. Orta Çağ filmlerindeki savaşlardan esinlenilen çevrimiçi çok oyunculu oyunda, kılıç savaşlarından kale kuşatmalarına kadar, işlenen dönemin klasikleşmiş anlarını bizzat yaşayabileceğimiz bir savaş ortamı sunuyor.

Epic Games Store Hakkında

6 Aralık 2018 tarihinde yayınlanan Epic Games Store, Windows ve macOS platformlarına yönelik dijital oyun mağazası olarak oyuncuların karşısına çıktı. Çıkış yaptığı günden bu yana Steam ile oldukça sert bir rekabetin içerisinde olan Epic Games Store, son zamanlarda dağıttığı ücretsiz oyunlar ile birlikte oldukça geniş bir oyuncu kitlesini kazanmayı başardı.


Ücretsiz Oyun


Peki şu anda ücretsiz olarak dağıtılan Epic Games Store oyunu hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı ihmal etmeyin.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu