Yaşam

Kingfisher 31. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Seyran ve Ferit’in boşanma davasında ne olacak?

Star Tv’nin sevilen dizisi Yalıçapkını 31. yeni bölümüyle 5 Mayıs Cuma akşamı ekrana gelecek. Serinin son bölümünde; Ferit, dedesinin isteği üzerine Seyran’dan boşanmayı kabul eder. Kazım, kızlarını vermesi için Saffet’e söz verir. Tarık’ın tavrı Seyran’ın güzelliğine gitmez. Ancak karşısında beliren Ferit’i yanında kovar. Ferit, en büyük acıyı kendisine yaşatacağını söyleyerek o günü otoparkta geçirdi. Hemen Pelin’i arar ve onunla görüşür. Ferit, Pelin’e evlenme teklif eder. Yalıçapkını 31. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Seyran ve Ferit’in boşanma davasında ne olacak?

Seyran ve Ferit’in boşanma davasında ne olacak?

Yalıçapkını 31. bölüm 1. fragmanında; Kazım, Halis Ağa’nın boşanma davası açtığını Seyran’a bildirir. Suna, Seyran’a Ferit’in onu inatçı olduğu için çok sevdiğini söyler. Seyran ise her zamanki gibi Ferit’i suçlamaya devam ediyor. Ferit ise Pelin’in elinden tutup konağa getirir. Ailesine onunla evleneceğini söyler. Mahkeme günü geliyor. Seyran ve Ferit gerçekten boşanacak mı?

İşte Yalıçapkını 31. bölüm 1. fragmanı…

KİRALAYICININ 30. BÖLÜMÜNÜN ÖZETİ!

Halis, boşanma protokolünü imzaladıktan sonra Ağa, Seyran ve Ferit’e içeri girip emanetlerini almalarını söyler. Ferit, Tarık Seyran’ı belinden tutarken dayanamaz ve Tarık’ı yumruklayarak yere serer.

Seyran gittikten sonra Ferit ailesine saldırır ve kendini dışarı atar. O gece sarhoş olana kadar içer. Dışarı çıktığını gören İfagat, Zerrin’i arar ve gazetecinin Ferit’i takip ettiğini ve Pelin’in yanında poz verdiğini sorar. Pelin tesadüfen Ferit’in eğlendiği yere gider.

Gazetecinin birlikte fotoğraflarını çekmesi için Ferit’e yaklaşır. Gazeteci istediği pozları hızla alıyor ve “Yalıçapkını gece döndü” başlığıyla yayınlıyor. Seyran ve Suna, Saffet Ağa’dan hediyeler alır. Tarık, Kazım’a Suna’yı abidin ile otoparkta gördüğünü söyler.

Kızlar, Saffet ve Tarık’la alışverişe giderler. O sırada Kazım, Abidin’i bulur ve onu evine davet eder. Suna geldiğinde onu arar ve otoparkta ne konuştuklarını bildiğini söyler. Suna endişeden bayılır ve yere yığılır. Kazım Abidin’e hakaret ederek onu evden kovar ve onu bir daha Suna’nın yanında görmek istemediğini söyler.

Öte yandan Tarık, bir kızı evinde tutsak etmektedir. Seyran, Tarık’la evlenirse kim bilir başına neler gelir? Kazım ise Zerrin ile tanışır ve onunla alışverişe gider.

Suna babasından büyük bir dayak yer. Seyran onun için eczaneye indiğinde Ferit gelir ve Seyran’a haberle ilgili açıklama yapar. Seyran ise ortalıkta yoktur ve Ferit’e artık onunla yollarını ayırdığını söyler. O sırada Tarık gelir ve ortaya girer. Seyran, Ferit’i Tarık’ın yanında kovar.

Ferit Seyran’a bu otoparkı unutmayacağını ve bundan sonra büyük acılar yaşayacağını söyler ve ağlayarak oradan ayrılır. Yolda Pelin’i arar ve onunla tanışmak istediğini söyler. Pelin’e giden Ferit, ona evlenme teklif eder. Pelin, Ferit’in evlenme teklifini de kabul eder.

Yalıçapkını 31. Bölüm Fragmanı Yayınlandı mı? Ferit, Pelin’e evlenme teklif ediyor!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu