İş

Sandık Kokusu hangi kanalda, saat kaçta? Sandık Kokusu ne zaman ve nerede yayınlanıyor?

Sevilen dizi Sandık Kokusu hangi kanalda, saat kaçta? sorusu birçok kişi tarafından merak ediliyor. Ekranlarda yeni görünmeye başlayan yapımın hangi platformda ve ne zaman yayınlanacağı konusunda araştırmalar sürüyor.

KUTU KOKUSU HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA?

Sandık Kokusu 5 Şubat Çarşamba günü saat 20.00’de Show TV’de yayınlanıyor. Sandık Kokusu’nun yeni bölümlerini Show TV platformlarından izleyebilirsiniz.

KUTU KOKUSU SORUNU NEDİR?

Arkın Kokusu, hayata yeniden başlayan bir ailenin, Adana’dan başlayıp İstanbul’a uzanan umut dolu öyküsünü etkileyici bir atmosferle izleyiciye aktaracak.

SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Sandık Kokusu 8. Bölümde Veysel’in dükkânı kapatma kararı almasıyla Karsu işsiz kalır. Mahkeme önünde acilen iş bulması gerekiyor. Atilla, iş arayan Karsu için kolları sıvar ve adamlarına kitapçı açmaları talimatını verir. Atilla ve Lale iş konusunda anlaşır. Atilla, Karsu’nun evine gitmek isteyen Lale’yi evine bırakınca Lale’nin, Karsu’nun görümcesi olduğunu öğrenir. Irmak barışmak için tüm kapıları çalar. Bu sefer hedefleri İpek ve Türkan’dır. Bakalım Türkan bu durumu nasıl karşılayacak? Bir akşam Karsu ve Deniz, Atilla’nın evine gittiklerinde Reha siteye gelir. Orada olduklarını öğrenen ve öfkeyle eve giren Reha’ya bu durum ne kadara mal olacaktır? Çocukların velayeti için iş bulmak zorunda kalan Karsu ile fabrikasını yakma bahanesini kullanan Reha’nın boşanma davası nasıl sonuçlanacak? Peki gece yarısı bavullarıyla Filiz’in kapısına gelen Irmak, Karsu ve Filiz’den nasıl bir tepki alacak?

9. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Sandık Kokusu 9. bölüm fragmanı yayınlandı.

Kaynak: Haberler.com / Gündem

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu