Ekonomi

Tailwind, EMITT’ten yeni işbirlikleriyle dönüyor

İSTANBUL (İGFA) –Dünyanın en büyük 5 turizm fuarının ortasında yer alan Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm Fuarı (EMITT), 26. kez binlerce ziyaretçiyi ağırladı.

Sivil havacılık sektörünün ana şirketi Tailwind Airlines, fuarda yeni uçuş noktaları ve mevcut uçuş sayısını artırmak için yeni iş ortaklıklarına imza attı.

UÇUŞ NOKTALARI VE UÇUŞ SAYISI ARTACAK

Türkiye turizminin gelişmesine katkı sağlayan fuarda Türk Sivil Havacılığına yeni bir soluk getiren Tailwind; filosuna katacağı 2 adet Boeing 737-800 tipi yolcu uçağını tanıttı.

İş hacmi açısından verimli bir fuar dönemi geçirdiklerini kaydeden Tailwind Airlines Ticaret Müdürü Burçak Kaya, fuar süresince iş ortakları Involatus Carrier Consulting GMBH ile çok sayıda görüşme ve görüşme gerçekleştirdiklerini belirterek, bir araya gelme fırsatı bulduklarını söyledi. hem mevcut hem de potansiyel tıbbi operatörlerle.

Filoya katacakları 2 adet Boeing 737-800 tipi yolcu uçağı ile uçuş ağlarını genişletmeyi hedeflediklerini belirten Kaya, “Bu doğrultuda EMITT fuarı, yeni uçuş destinasyonlarının oluşturulması ve yolcu sayısının artırılması açısından oldukça verimli bir ortam sağladı. Bu arada Mayıs ayında aMobsebTouri ile iş birliği yapacağız.Mayıs ayı itibari ile Antalya – Kişinev ortasından günübirlik seferlere başlayacağımızı da duyurmak isterim.”

cubukajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu