Haber

TFF, Fenerbahçe ve Galatasaray’dan Emrecan Uzunhan’a geçmiş olsun mesajı

Trafik kazası sonrası saldırıya uğrayan Beşiktaşlı Emrecan Uzunhan için Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Fenerbahçe ve Galatasaray geçmiş olsun açıklaması yaptı.

TFF’den yapılan paylaşımda, “Beşiktaş’ın genç futbolcusu Emrecan Uzunhan’ın geçirdiği maddi hasarlı trafik kazasının ardından tutanak tutma sürecinde trafik polisinin saldırısına uğradığını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz. Cerrahi tedavisine başlanan Emrecan Uzunhan’ın saldırısını şiddetle kınıyor, Emrecan, ailesi, yakınları ve Beşiktaş camiasına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.” söylendi.

Fenerbahçe Kulübü’nün sosyal medya hesabından yapılan açıklamada, “Üzücü bir kaza geçiren ve ardından saldırıya uğrayan genç futbolcu Emrecan Uzunhan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Baskını kınıyor, Emrecan’ın bir an önce sağlığına kavuşmasını diliyoruz.” ifadeler kullanılmıştır.

Galatasaray’dan yapılan paylaşımda, “Trafik kazası geçirip saldırıya uğrayan Beşiktaş’ın profesyonel futbolcusu Emrecan Uzunhan’a geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, bu şiddete neden olan kişileri kınıyoruz.” görüşler yer aldı.

Süper Lig’in diğer kulüpleri de Emrecan Uzunhan için geçmiş olsun notu paylaştı.

haber-bozyazi.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Ankara evden eve nakliyat
bakırköy evden eve nakliyat
Başa dön tuşu